Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Facility Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Žilina

Práca v regióne

Ponuka práce Office manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Zabezpečiť komplexnú technickú správu budovy a k nej patriacich priestorov
  • Zabezpečiť komunikáciu medzi jednotlivými oddeleniami (údržba, bezpečnostná služba, upratovacia služba)
  • Starostlivosť o zabezpečenie plynulej prevádzky spravovanej budovy
  • Starostlivosť o zabezpečenie plynulej prevádzky technológii a zariadení
  • Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných štandardov budovy
  • Evidencia a správa majetku
  • Plán kontrol a revízií, údržby a skúšok technologického zariadenia budovy
  • Zabezpečiť dohľad nad energetickou spotrebou
  • Komunikácia s dodávateľmi, štátnymi orgánmi a inštitúciami
  • Príprava rozpočtu v spolupráci s účtovným oddelením a efektívne využívanie peňažných prostriedkov
  • Kontrola a úhrada dodávateľských faktúr
  • Tvorba podkladov pre tender správy objektov
  • Reporting vedeniu spoločnost

Požiadavky na zamestnanca

  • Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • Logické a technické myslenie
  • Znalosť Anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Znalosť MS Office
  • Pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa VŠ technického smeru (stavebné, strojárske, elektrotechnické) ideálne odbor Facility management

Výhody a ďalšie informácie

  • Stabilná medzinárodná spoločnosť
  • Príjemné moderné pracovné prostredie

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 12.09.2019
ID ponuky práce: 587485

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Mariana Bednáriková
mariana.bednarikova@lugera.com
+421 907 956 988

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online