Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Office Assistant

Synergie Slovakia s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Asistentka, Asistent

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Máš skúsenosti na asistenskej pozícii viac ako 1 rok? Pomáhala si s podkladmi pre účtovníctvo (príprava objednávky, faktúry) ? Komunikovala si v angličtine s manažmentom, či zákazníkmi ?
  • Ponúkame ti zaujímavú, pestrú pozíciu, v stabilnej silnej spoločnosti. V rámci agendy budeš
  • podporou pre manažment a obchod spoločnosti
  • organizovať meetingy, travel management
  • pracovať s rôznymi dokumentmi, či zmluvami
  • pomáhať s prípravou podkladov pre účtovníctvo
  • komunikovať s účtovníkom, právnikmi, internými, či externými klientmi
  • podľa potreby spracovávať ďalšiu administratívnu agendu, či podľa potreby vybehneš 'do terénu' (napr. pošta :)

Požiadavky na zamestnanca

  • Level pozície:Asistent
  • skúsenosť na podobnej pozícii, min. 1 rok
  • angličtina - B2-C1
  • skúsenosť s administratívnou agendou, najmä podporou účtovníctva
  • dobrá znalosť MS Office

Výhody a ďalšie informácie

  • Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
  • Atraktívne mzdové podmienky
  • Medzinárodné prostredie
  • Plat:od 1200€ (vyššia a atraktívna mzda pre skúsenejšie kandidátky)

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 25.09.2019
ID ponuky práce: 588508

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Palacková
palackova@synergie.sk
+421 254 415 522

O spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online