Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Branch Office Manager

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Nitra

Práca v regióne

Ponuka práce Office manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Dokážeš sa ujať našej výnimočnej posádky konzultantov a navigovať našu loď búrkami aj bezvetrím? Pošli mi správu vo fľaši (no vystačím si aj s Tvojím životopisom) na monika.volakova@lugera.com
  • Ako bude vyzerať tvoje kormidlo?
  • Zveríme Ti tím profesionálov a tvojou úlohou bude plánovať, riadiť a kontrolovať fungovanie našej najnovšej pobočky.
  • Budeš participovať na veľkých projektoch od ich rozbehnutia až po úspešné ukončenie.
  • Preberieš zodpovednosť za plnenie finančných plánov, motiváciu a rozvoj svojich kolegov.
  • Budeš naplno využívať svoje manažérske zručnosti ako aj schopnosť spoznať v ľuďoch ich talent a nájsť spôsoby, ako ho využiť.
  • Pokiaľ Ti nestačí realizovať sa iba po manažérskej stránke, Tvoju prácu obohatí i obchodnícka agenda.

Požiadavky na zamestnanca

  • Čo na to potrebuješ?
  • Zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni. Máš za sebou skúsenosti v oblasti obchodu, starostlivosti o zákazníka, dokážeš sa pohybovať v business prostredí a klientom ochotne zariadiš aj modré z neba.
  • Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu. Budeš pracovať vo vysoko konkurenčnom, rýchlo meniacom sa prostredí a čeliť náročným výzvam. V daka svojej vytrvalosti sa však nenecháš odradiť prvým neúspechom. Ani tým druhým.
  • Znalosť anglického jazyka. Pracujeme s medzinárodnými spoločnosťami, stretávame sa s ľuďmi z celého sveta a preto je dôležitá tvoja schopnosť efektívne a gramaticky správne komunikovať v angličtine, rozumieť aj odbornejším textom a vedieť komplexne vyjadriť a formulovať svoje myšlienky.
  • Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať, zlepšovať sa a byť tou najlepšou personálnou spoločnosťou.

Výhody a ďalšie informácie

  • výška základného platu je v závislosti na pracovných skúsenostiach + variabilná zložka závislá od teamových výsledkov aod sales výsledkov

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 27.09.2019
ID ponuky práce: 588764

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Monika Voláková
monika.volakova@lugera.com
+421 905 825 585

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online