Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Development-Operation Specialist

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Poprad

Práca v regióne

Ponuka práce Administratívny pracovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Baví Ťa rozvoj a údržba pre aplikácie? Ak si DevOps špecialista so zameraním na Docker, tak neváhaj a reaguj!
  • Tvojou náplňou práce bude:
  • Využívanie platformy Docker na dennej báze (automatizácia implemetačných a prevádzkových činností)
  • Spolupráca s ostatnými tímami naprieč firmou (vývoj, implementácia, prevádzka, riadenie)
  • Zaisťovať správu, bezpečnosť, dostupnosť a funkcionalitu systémov
  • Technicko – analytické práce pri návrhoch a rozvoji systémov
  • Prevencia, diagnostika, analýza a odstraňovanie kolíznych stavov
  • Kontrolovanie všetkých pridelených systémov a správa užívateľov v pridelených systémoch

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované skúsenosti:
  • Pracovné skúsenosti v oblasti DevOps
  • Znalosť nástrojov a procesov nasadzovania aplikácii (Maven, Git)
  • Znalosť nástrojov na automatizáciu testovania (Selenium)
  • Znalosť skriptovacích programovacích jazykov (Python, Shell scripts)
  • Znalosť container virtualization technológií (Docker)
  • Znalosť Linux/Unix, Mongo DB
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Koncepčné myslenie
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Spoľahlivosť
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Tímový hráč

Výhody a ďalšie informácie

  • Veľká rôznorodosť práce
  • Dynamika projektových úloh na strategických a kľúčových projektoch
  • Práca v rôznorodom tíme, s možnosťou rýchleho rastu odbornosti a skúseností
  • Stabilitu silnej nadnárodnej spoločnosti
  • Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
  • Jednorazový ročný príspevok na čokoľvek viac ako 150€
  • Voľno 4 dni ročne určené na regeneráciu nad rámec štandardnej dovolenky
  • Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie najviac 100€ mesačne
  • Medzinárodný program zdravotnej starostlivost

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 04.10.2019
ID ponuky práce: 589486

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Michal Kónya
michal.konya@lugera.com
+421 915 495 709

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online