Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Driver desk specialist with German

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Administratívny pracovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Budete súčasťou medzinárodného kontaktného centra pre vodičov, ktorého poslaním je poskytovať vysokú úroveň spokojnosti prostredníctvom rýchlych a spoľahlivých služieb pre potreby dennej mobility vodičov
  • Budete prvou kontaktnou osobou s vodičmi
  • Budete kontrolovať dodanie vozidla načas danému užívateľovi
  • Budete kontrolovať dohodnutú dodaciu lehotu medzi predajcami automobilov, revíziu zmien sadzieb v systéme a následne informovať vodičov
  • Budete pomáhať vodičovi pri nahlasovaní vyskytnutých nehôd / porúch vozidla
  • Budete spracovávať prichádzajúce pokuty
  • Budete spracovávať žiadosti o prenájme a výmene vozidiel
  • Budete informovať vodičov o pravidelných technických kontrolách a sezónnych výmenách pneumatík

Požiadavky na zamestnanca

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Vysokoškolské vzdelanie (bakalárske, magisterské)
  • Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno
  • Vodičský preukaz:
  • B
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Dobré počítačové zručnosti (MS Office)
  • Silný pro-zákaznícky prístup
  • Ochota učiť sa / rozvíjať sa
  • Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Pozitívny postoj k práci
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Flexibilný prístup
  • Analytické a organizačné schopnost

Výhody a ďalšie informácie

  • Zmluva na dobu neurčitú / 3 mesačná skúšobná doba
  • Teambuildingy, deň detí, Mikuláš, jarná a vianočná párty, deň zdravia a rôzne iné podujatia počas roka
  • Po roku trvania pracovného pomeru príspevok do III. piliera vo výške 30 € /mesačne, po dosiahnutí 3. výročia 50 € / mesačne a po dosiahnutí 5. výročia až 70 € / mesačne
  • Ročná odmena, ktorá závisí od Vašich pracovných a teamových výkonov (nenárokovateľná položka maximálne do výšky 120% mesačného platu, vyplácaná v marci nasledujúceho roku)
  • Finančný príspevok na jazykové kurzy v rámci pracovného času (90 minút týždenne v priestoroch spoločnosti s finančnou účasťou zamestnávateľa)
  • Multisport program pre Váš aktívny voľný čas (50% zmluvného poplatku hradí zamestnávateľ)
  • 4 sick days ročne (podľa termínu nástupu)
  • 25 dovolenkových dní pre každého zamestnanca bez ohľadu na vek
  • Home office (po zaučení na pozíciu a po dohode s nadriadeným)
  • Zamestnanecká pôžička od spoločnosti Cetelem so zvýhodneným úrokom
  • Fruit days (ovocie v kuchynkách 2x do týždňa)
  • Rozšírený pitný režim (káva / čaj) zadarmo v kuchynkách
  • Možnosť výhodného odkúpenia ojazdených vozidiel po skončení skúšobnej doby (1x do roka)
  • Referal bonus pri odporučení vhodného kandidáta, ktorého prijmeme do zamestnaneckého pomeru
  • Možnosť kariérneho postupu a spolupráca na kariérnom rozvoji
  • Nové benefity pripravujeme a pridávame každý rok podľa spätnej väzby zamestnancov

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 05.02.2020
ID ponuky práce: 597429

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Kristína Trnovcová
kristina.trnovcova@lugera.com
+421 905 433 470

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online