Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Payroll Vendor Manager with EN

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Asistent ľudských zdrojov

Práca na pozícii

Náplň práce

  • We are looking for candidate willing to work in Bratislava experienced with payroll agenda and team leading skills.
  • POPIS POZÍCIE:
  • manage payroll accounting team to ensure accurate and valid accounting procedures
  • solve escalated payroll management related problems
  • provide leadership, guidance and support to the payroll and benefit specialists

Požiadavky na zamestnanca

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • outstanding analytical skills
  • solid organizational skills, project management skills, and systems aptitude
  • fluent english
  • experience with Payment, Treasury, or Banking processes
  • experience in public accounting or internal audit

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • market competitive salary based on individual experience
  • annual membership in medical clinic
  • life insurance
  • retirement pension
  • multicultural
  • meal voucher card
  • various trainings offered by company
  • friendly and multicultural working enviroment including team-buildings events
  • PLAT: From 3200€/brutto

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 23.06.2020
ID ponuky práce: 602392

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Vanda Žoriová
vanda.zoriova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

O spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online