Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Customer support ENG / DE

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Košický kraj

Práca v regióne

Ponuka práce Pracovník zákazníckeho servisu

Práca na pozícii

Náplň práce

  • priama zodpovednosť za včasné dodržiavanie termínov dodávok hotových výrobkov ku zvereným zákazníkom, okamžité reportovanie ich odchýlok nadriadenému,
  • zodpovednosť za pravidelnú komunikáciu so zverenými zákazníkmi , správne prijímanie zákazníckych objednávok do informačného systému (INFOR – LN), ich následné spracovanie a komunikácia na zodpovedné úseky / oddelenia spoločnosti a priamemu nadriadenému,
  • obchodné spracovanie reklamácií, vystavovanie faktúr, dobropisov, predaj šrotu, spracovanie materiálovej prirážky,
  • spolupráca na tvorbe týždenného výrobného plánu spoločnosti,
  • zodpovednosť za včasné informovanie prekážok dodržania výrobného plánu,
  • sledovanie potvrdení o objednávkach, upomienkovanie omeškaných dodávok,
  • ostatné úlohy súvisiace so sledovaním termínov a administratívne činnosti, zastupovanie v rámci oddelenia.

Požiadavky na zamestnanca

  • plynulý anglický alebo nemecký jazyk
  • prax a skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
  • vysokoškolské technické, alebo ekonomické vzdelanie
  • odolnosť voči stresu
  • samostatnosť
  • zodpovedný prístup k prác

Výhody a ďalšie informácie

  • stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
  • zabezpečený adaptačný proces,
  • adekvátne platové ohodnotenie,
  • moderné pracovné prostredie,
  • moderné fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
  • jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
  • letný 'Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 16.07.2020
ID ponuky práce: 603049

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

lugera@lugera.com
barbara.lojekova@lugera.com
+421 915 394 858

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online