Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Expert metodickej podpory

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Pracovník podpory predaja

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne. Staňte sa dôležitou súčasťou medzinárodnej spoločnosti pri vytváraní procesov a metodických postupov. Hľadáme niekoho, kto dokáže jasne popísať metodické pokyny doslova od A po Z k jednotlivým procesom a doplní ich o vlastné postrehy, či nápady. Okrem toho bude Vašou úlohou:
  • vytváranie kompletnej dokumentácie, ktorá zahŕňa všetky procesné kroky- tvorba a aktualizácie interných predpisov a metodík spoločnosti v súlade s platnou legislatívou a stratégiou firmy- zapájať sa do implementácie projektov a zmien, ktoré ovplyvňujú strategické riadenie spoločnosti- byť podporou pre kolegov v otázkach procesného riadenia či metodickej dokumentác

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie:
  • vysokoškolské I./II. stupeň
  • Cudzie jazyky:
  • AJ - základy
  • Vodičský preukaz:
  • skupina B
  • Prax:
  • 5 rokov
  • anglický jazyk na základnej úrovni (A2)- znalosť programov balíčka Microsoft (Excel, Visio, Outlook, Word, Power Point) - zápal a chuť sa vzdelávať v oblasti business procesov

Výhody a ďalšie informácie

  • Staňte sa dôležitou súčasťou stabilnej spoločnosti pri vytváraní procesov a metodických postupov.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 31.07.2020
ID ponuky práce: 603553

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online