Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

International Payroll Administrator

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Administratívny pracovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • mesačné spracovanie miezd
  • personálna administratíva, zodpovednosť za dochádzkový systém
  • podieľanie sa na rozvoji vnútorných procesov v rámci personálnej administratívy
  • vypracovanie daňového priznania
  • administrácia sociálnych dávok
  • správa nových zmlúv, účtovných závierok, upozornení, knihy odpisov ai.

Požiadavky na zamestnanca

  • vynikajúca znalosť nemeckého jazyka (C1 level)
  • znalosť a skúsenosť s účtovaním miezd;
  • VŠ vzdelanie v účtovníckom študijnom programe
  • orientácia na deta

Výhody a ďalšie informácie

  • flexibilný pracovný čas
  • ovocie a ovocný týždeň
  • týždeň zdravia
  • chill-out room /pohovky, tuly vaky, telka, hry, knihy, časopisy/
  • multisport karta
  • jazykové kurzy (angličtina, nemčina)

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 09.11.2020
ID ponuky práce: 608795

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Lenka Obžerová
lenka.obzerova@lugera.com
+421 907 534 298

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online