Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Office Manažérka s nemeckým jazykom

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Office manager

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • zúročíte svoje organizačné zručnosti pri podpore tímu- aktívne využijete nemecký jazyk pri komunikácii s pobočkou v Rakúsku Na tejto pozícii budete:
  • zodpovedať za komplexnú administratívnu podporu - aktívne pracovať s účtovným systémom Pohoda pri vystavovaní a spracovávaní faktúr- spracovávať podklady pre účtovnú firmu- pravidelne navštevovať pobočku v Rakúsku- zodpovedať za office - ad hoc zadania

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • POHODA - pokročilýMS Office - pokročilýMS Office - na užívateľskej úrovni
  • Cudzie jazyky:
  • nemecký jazyk - pokročilá úroveň
  • Vodičský preukaz:
  • B
  • Prax:
  • skúsenosť na obdobnej pozícii
  • Osobnostné predpoklady:
  • zmysel pre detaildochvíľnosťflexibilitareprezentatívne vystupovanie
  • Pre výkon tejto pozície je potrebné:
  • aktívna úroveň nemeckého jazyka (B2)- výborné organizačné a komunikačné schopnosti- MS Office - pokročilý- dobrý time - management a multitasking- vodičský preukaz

Výhody a ďalšie informácie

  • Staňte sa Office manažérkou a pravou rukou generálneho riaditeľa spoločnosti.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 06.01.2021
ID ponuky práce: 611128

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online