Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

HR Asistent

AuJob s.r.o.

Ponuka práce Bratislava

Práca v regióne

Ponuka práce Asistent ľudských zdrojov

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Preto pristupuje náš klient ako aj my ku každému kandidátovi individuálne.Prečo je pre Vás táto pozícia vhodná:
  • Zúročíte svoje organizačné schopnosti- Zdokonalíte svoje komunikačné zručnosti v slovenskom aj nemeckom jazyku- Získate cenné skúsenosti v oblasti administratívy a práce s ľuďmi Na tejto pozícii budete:
  • Zabezpečovať administratívnu podporu pre oddelenie ľudských zdrojov- Komunikovať so mzdovou agentúrou ohľadom spracovania mzdovej agendy - Riešiť Ad hoc požiadavky v súvislosti s internou agendou týkajúcou sa dochádzky zamestnancov- Participovať na tvorbe interných smerníc a nariadení- Vytvárať HR Newsletter v slovenskom a nemeckom jazyku- Plniť ďalšie ad hoc zadania

Požiadavky na zamestnanca

  • Znalosti:
  • ekonomický background- MS Office - mierne pokročilý
  • Požadované vzdelanie:
  • stredná škola s maturitou- vysoká škola
  • Zameranie štúdia:
  • eonomické
  • Cudzie jazyky:
  • nemecký jazyk - B2
  • Prax:
  • min. 1-2 roky
  • Osobnostné predpoklady:
  • Svedomitosť, spoľahlivosť zodpovednosťSchopnosť práce v tíme ale aj samostatne
  • Pre výkon tejto pozície je potrebné:
  • min. 1-2 roky na obdobnej pozícii- aktívna znalosť nemeckého jazyka (B2)- MS Office - mierne pokročilý- výborné organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti- dobrý time- management a multitasking

Výhody a ďalšie informácie

  • Využite svoje organizačné a komunikačné schopnosti ako asistentka oddelenia ľudských zdrojov a staňte sa súčasťou medzinárodne pôsobiacej spoločnosti.

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 24.05.2021
ID ponuky práce: 617056

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

O spoločnosti AuJob s.r.o.

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra

AuJob  s.r.o.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online