Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Asistentka predstavenstva

Lugera & Maklér spol. s r.o.

Ponuka práce Lučenec

Práca v regióne

Ponuka práce Asistentka, Asistent

Práca na pozícii

Náplň práce

  • plánovanie obchodných stretnutí a porád
  • organizácia kalendára
  • prijímanie návštev
  • mailová a telefonická komunikácia s obchodnými partnermi
  • podpora administratívneho a organizačného zabezpečenia officu
  • príprava, triedenie a archivácia dokumentov
  • príprava materiálov ( zápisy z porád, dokumenty )
  • organizácia konferenčných hovorov, videohovorov
  • práca s internými aplikáciami
  • plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadených

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie – ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • Znalosti – Microsoft Office , Work, Excel, Power Point (pokročilý)
  • Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
  • Technická zdatnosť
  • Prax – skúsenosti na obdobnej pozícii
  • Osobnostné predpoklady
  • analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný a slovný prejav, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť
  • Ostatné zručnosti
  • organizačné schopnosti
  • zmysel pre zodpovednosť
  • assertívny prístup
  • precíznonsť
  • proaktivita
  • lojálnosť

Výhody a ďalšie informácie

  • zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • odborný a profesijný rast
  • možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach organizovaných
  • práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
  • príjemné pracovné prostredie v moderných kancelárskych priestoroch
  • využívanie zverenej techniky aj na súkromné účely
  • pravidelné firemné akcie
  • ostatné firemné benefity

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 03.06.2021
ID ponuky práce: 617692

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Alena Prokopovičová
alena.prokopovicova@lugera.sk
+421 905 825 570

O spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o.

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online