Ponuky práce | asistentky.sk

Ponuky práce pre sekretárky, asistentky

Nájdete tu aktuálne ponuky práce pre asistentky, sekretárky, odborníkov v administratíve, cestovnom ruchu i obchode. Platy a benefity.

Super ponuka BEZ NOČNÝCH zmien na VZV!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce Slovenská republika

Práca v regióne

Ponuka práce Administratívny pracovník

Práca na pozícii

Náplň práce

  • Máte radi prácu za volantom a nebojíte sa výziev? Potom je pre Vás naša ponuka ako stvorená. Do nášho dynamického tímu hľadáme spoľahlivého vodiča s VZV na prácu a manipuláciu s odpadovým materiálom.
  • Náplň práce:
  • obsluha VZV a lisu
  • vedenie príslušnej dokumentácie
  • vykonávanie činnosti súvisiacich so zberom, triedením a vážením odpadu

Požiadavky na zamestnanca

  • Požadované vzdelanie:
  • Požiadavky na zamestnanca: skúsenosti s VZV a logistikou procesov
  • spoľahlivá dochádzka
  • ochota pracovať aj v exteriéri (pod prístreškom)
  • ochota pracovať každý druhý víkend (4 hod.)

Výhody a ďalšie informácie

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • práca v malom kolektíve
  • práca na 2 zmeny: ranná a poobedná
  • osobné ohodnotenie
  • mzda načas
  • stravné vo forme finančného príspevku

Ďalšie informácie o pracovnej pozícii

Pracovný pomer: Hlavný pracovný pomer
Druh mzdy: Iná / dohodou
Ponuka uverejnená dňa: 10.06.2024
ID ponuky práce: 667736

Prešovská 38, 821 02 Bratislava

Centrála Bratislava
ponuka@indexnoslus.sk

O spoločnosti INDEX NOSLUŠ s.r.o.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:

  • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
  • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
  • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Partnerské servery

Práca, diskusie, popisy profesií, spravodajstvo a iné!

našapráca.sk

našeplaty.sk

informatici.sk

obchodníci.sk

môjslovník.sk

biocesta.sk

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

cudzie slová online